Sevgili okurlarım;

“Aziz ecdadımız; o imkânsızlıklar içinde verdikleri canhıraş mücadele sonunda zaferle taçlandırıp, bağımsızlıkla perçinledikleri bu cennet ülkeye, böyle mi sahip çıkmamız için bizlere emanet bıraktılar ?!” suali karşısında bu denli bocalayacağımız (?!) aklımın dahi ucunda geçmezdi??!!..

Baksanıza, Ülkeme reva görülen rezaletlerin ardı arkası bir türlü gelmiyor!!..

“YASAMA, YÜRÜTME VE YARGI” başta olmak üzere; devleti devlet yapan değerlerde baş gösteren çürümelere ve güven kayıplarına tanık olup da; bu topraklar için toprağa düşmüş şühedaların aziz ruhları karşısında kahrolmamak ve dalaletlerinde ısrar edenleri lanetlememek ne mümkün!!??..

Sevgili Soner Yalçın’ın da vurguladığı gibi; adeta aynı kalıptan çıkmış (?!) yaşları 40 civarında olan ve oturma izni alıp lüks villalarda oturan, lüks arabalarla fink atan, HOLLANDALI’YA,  ARNAVUT’A, RUS’A, ÖZBEK’E, AZERİ’YE, SURİYELİ’YE, KATARLI’YA, İRANLI’YA, IRAKLI’YA, UKRAYNALI’YA, AFGAN’A her bakışta, bu ülkenin evladı olarak kendimi azınlığa düşmüş görmekten alamıyorum??!!..

İlgililerine, yetkililerine birlikte soralım:

* Nerede türedi bunlar; bilhassa İstanbul’un, organize suç örgütlerine mêkan olmasına kim veya kimler çanak tuttular ?!

* Bu ülkenin zora düşürülmüş ve ‘dip olmuş ekonomisini’, suç örgütleriyle irtibatlı olan (?!) bu karanlık yüzler, o kara paralarıyla mı kurtaracaklar?!

* 12 kez çıkarılan “Varlık Barışı Yasası” ile kaynağı belirsiz paraların, bir kuruş vergi vermeden, menşei sorulmadan ülkeye sokulmasına ve bu kara paracılara vatandaşlık hakkının adeta altın tepside sunulup, vatandaşlık kavramının bu kadar mı ayağa düşürülmesine değer miydi?!..

* Kara paraya muhtaç duruma düşürülen Ülkemize bu ihaneti reva görenler; yarın evlatlarının yüzüne nasıl bakabilecekler?!..

*Türkiye’nin “sıcak para cenneti” olarak anılır hale getirilmesi, sebep olanların hiç mi vicdanını sızlatmıyor?!..

* Kara para aklamak niyetiyle ülkeye girenlerin, vatandaşlık hakkı verilenlerin, hangi yer altı dünyasıyla bağlantılı olduğu, hangi karanlık işleri çevirdikleri biliniyor mu?!..

Bu ve benzeri soruların ardı arkası gelmez….

 

Sevgili okurlarım;

Bu derece itibar kaybeden, güvenilmez hale sokulan Türkiye’mize; bundan böyle, güveni ve hukuku esas alan “doğrudan sermaye yatırımları” uğrar mı?!..

Aynı şekilde; ülkelerarası ikili ve üçlü görüşmelerde, meşruiyeti tartışılan ülke olmayı; şehitler, gaziler diyarı Atatürk Türkiye’sine reva görenler, hiç mi utanıp, sıkılmazlar?!..

Görülen o ki; SEDAT PEKER skandalı, devede tüy gibi kalmış:))?!..

YAZIK, VALLAHİ ÇOK YAZIK!!..

BU BASİRET BAĞLANMASI NEREYE KADAR BÖYLE?!..

***

Şüheda diyarı ülkeme

Kemlik güden lanetliktir

Cennet diyarı bölgeme

Hoyrat giden lanetliktir

***

Suskun kalıp, fink atana

İşe şaibe (?!)  katana

Fırsat kollayıp, vatana

Kemlik eden lanetliktir

***

İhanetse işi gücü

Temiz kalmaz ipin ucu

Olsa tahtı, olsa tacı

Evvelinden lanetliktir

***

Yalan yapışmışsa dile

Hin davranır bile bile

Şaibeli abdest ile

Ayıp örten lanetliktir

 

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz