AtakaşHatayspor Nisan ayı ile birlikte yoğun bir maç grafiğine girdi. 3 Nisan’da Galatasaray ile 7 Nisan’da Karagümrük ile oynayan Bordo-Beyazlılar bugünde Göztepe’yi konuk edecek. Bir hafta sonra Trabzon deplasmanına çıkacak olan AtakaşHatayspor 17 Nisan’da oynayacağı bu karşılaşmanın ardından 20 Nisan’da Antalyaspor’u konuk edecek. 3 gün sonra Konya deplasmanına gidecek ardından 27 Nisan’da Gençlerbirliği ile deplasmanda oynayacağı maçın ardından Bordo-Beyazlılar Nisan ayında tam tamına 7 maç oynamış olacak.

Mayıs ayının 16’sında kendi sahasında oynayacağı Gaziantep maçı ile 2020-2021 sezonuna nokta koyacak olan Bordo-Beyazlılar önümüzdeki 35 gün içerisinde toplam 10 maç oynayarak yoğun bir sezonu geride bırakacak.

Kolay değil tabi..

Bu süreçte İnişler çıkışlar mutlaka olacak. Yorgunluk en üst seviyeye çıkacak. Bu süreçte hedef kovalamak ta zor olacak. Bunun en iyi örneğini de Galatasaray galibiyetinin ardından, alınan Karagümrük yenilgisiyle gördük. Takımın fizik ve kondisyon seviyesinin ön plana çıkacağı bu süreçte oynanacak olan karşılaşmalarda Teknik direktör ve futbolculara verilecek olan destekte çok önemli.

Verilecek her desteğin önem büyük. Çünkü o destekler itici güç olacak. Özellikle sosyal medya üzerinden yapılan her yoruma dikkat edilmeli. Güç anlamında zorlanacak olan futbolcuları manevi olarak zinde tutmak taraftarların elinde.

Süper ligdeki ilk sezonlarında buralara kadar gelen ve adlarından sık sık söz ettiren Teknik Direktör Ömer Erdoğan ve talebelerine olan güvenimiz tam. Kalan 10 maçta da alacakları sonuçlarla yüzümüzü güldüreceklerine inanıyoruz.

Bugüne kadar başarılarla dolu inanılmaz bir sezon geçirdik. Ligin 33. Haftasında Süper ligin gediklisi denilen bir çok takımın üzerinde kendimize yer bulduk.  Geride kalan dönemde şampiyonluk adayı 4 büyüklerden sonra en çok konuşulan kulüp AtakaşHatayspor oldu. Uzun yıllar sonra ilimizin adı sporla anılmaya başlandı.

Gol krallığında zirvede bulunan Boupendza ve takım arkadaşlarının sayesinde Hatay’ı ve AtakaşHatayspor’u artık tüm Avrupa tanıyor. Ünümüz ülke sınırlarını geçti. Bundan iyi reklamı olur. AtakaşHatayspor’un ilimize kazandırdığı çok fazla şey oldu.

Bunun en başında da tanıtım geliyor.

Milyon dolarlar verseniz bu inanın bu kadar tanıtım yapamazsınız. Buda AtakaşHatayspor’un Onursal başkanı, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş ve Bordo-Beyazlı yönetimin büyük bir başarısı.

Fransa’dan 300 bin Euro’ya transfer edilen Boupenza gösterdiği performansla Hatay’ın adını tüm dünyaya duyurdu. Milyonlarca Euro verip yapamayacağımız tanıtımı 300 bin Euro’ya yaptık.

Tanıtım konusu AtakaşHatayspor’un ilimize kazandırdığı en büyük kazanım. Bunu akıllardan çıkarmayarak kalan 10 maçta sonuç ne olursa olsun bize düşen Teknik direktör Ömer Erdoğan ve talebelerinin arkasında durmak. Köstek olmak değil.

Tabi ki sosyal medyada algı yaratmaya çalışacak bazı troller çıkacak. Önemli olan o trollere uymamak ve hatta onları susturmak. Maç sattı gibi Ahlak dışı şehir efsanelerine inanmamak. Sonuçta Ömer Erdoğan’da talebeleri de insan. Bu maç trafiğinde düşecekler, onları kaldırmak bize düşer. Her düştüklerinde kollarından tutup yeniden yola çıkmalarını sağlamak çok önemli.

Bunada her bilinçli taraftarın yapacağından adım gibi eminim.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz