Kıymetli okuyucular mahalli idareler seçimlerinin yaklaştığı, aday adaylarının arzı endam ettiği şu günlerde bir kez daha sizlere demek istedim.

 Bugün sizlere, 14 Ağustos 2001 de kurularak siyasi hayatımıza giren ve girdiği seçimleri sonuç itibarıyla hep kazanan Ak Partiden söz etmek istiyorum. 

Kıymetli okuyucularım her ne kadar oy oranı olarak son seçimlerde oyu düşse de Ak Parti netice itibariyle kazanan olmayı başarmıştır. Aslında bu başarının çok iyi siyasi manevralar yapan, toplumun nabzını çok iyi tutabilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ait olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

Liderlik tek başına toplumları peşinden sürükleyebilmek,  birkaç adım öteyi görebilmektir.  Tayyip Bey bunu sadece iç politikamızda değil dünya siyasetinde de çok iyi yapabilmektedir.

Her ne kadar teşkilatlarda ufak tefek kibirli ve egolu insanlar mahareti kendilerinde sansalar da bütün seçimlerin belirleyicisi ve galibi Sayın recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Dolayısıyla Ak Parti demek Tayyip Bey  olarak algılanmaktadır.

Karizmatik liderliği ile bütün dünya uluslarının da dikkatini çeken, zaman zaman yaptığı çıkışlar ve çağrılar dünyanın değişik bölgelerinde yankı bulan Reis, bu seçimlerde de partisini zafere götürecektir.  Buna benim inancım tamdır.

 Bizim milletimiz vefalı ve kadirşinas bir millettir. İşte bu nedenledir ki 2002 de başlayan iktidar yolculuğunda Reisin Ak Parti marifetiyle neleri değiştirdiği ortadadır. Milletimiz asla bunu göz ardı etmez etmeyecektir de. 

Tayyip Beyin siyasi manevraları karşısında esameleri okunmayan liderlerinde bu başarıda tahrik edici etkileri olabilir. Keşke muhalefet liderleri de birazcık kendilerini yenileme becerisine sahip olabilselerdi. Aynı şeyleri yaparak başarıya ulaşan tek varlık tavuklar olduğunu unutmayın lütfen.

Dünya siyasetinde son 20 yılda gelişim ve değişime en açık lider Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Her zaman duygularıyla değil mantığıyla hareket edebilme olgunluğunu göstermiştir.  Yaptığı konuşmalar elbette duygusaldır, bu aslında gönül adamlığının bir göstergesidir. Oysa gerektiğinde duygularına gem vurarak milli menfaatleri önde tutmayı başarmıştır. Ak Parti liderinden dolayı başaracaktır. Ak Parti bugüne kadar yaptığı hizmetleri gören bilen hisseden bir seçmen kitlesine sahiptir. Ak parti seçmeni yerel yöneticilere bakarak oy vermiyor, Genel Başkanına Recep Tayyip Erdoğan’a bakarak oy veriyor. Dolayısıyla bu seçimlerde de onun işaret ettiği adaylara oy vererek istikrarın devamını sağlayacaktır.

Kim ne derse desin herkesin bilmesi gereken bir gerçek var; oda hala Ak Partinin birinci parti olduğu ve alternatifinin olmadığıdır.  Herkesin Ak Partiyi konuşması, en çok aday adayının Ak Partide olması sizce neyin ifadesidir. Ey kerameti kendinde sayan her seçimde her makamın demirbaş aday adayları, teşkilatın kibirli mensupları size rağmen Ak Parti kazanacaktır, kazanmalıdır.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz