JOZEFİN NİNENİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SEVGİSİ:

,

Hatay’ın Samandağ ilçesinde yaşayan 88 yaşındaki JozefinHurioğlu’nun tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan sevgisi hayranlık uyandıran Jozefin nine, “Ölmeden önce Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı görmek istiyorum. Onu çok seviyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan sevgisini her yerde gösteren 88 yaşındaki 3 çocuk annesi JozefinHurioğlu Hatay’ın Samandağ ilçesinde özel bir hastanede kanser tedavisi görüyor. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra Ankara’da kanser teşhisi konulan JozefinHurioğlu, ailesi tarafından Samandağ ilçesine getirilerek özel bir hastaneye yatırıldı.

3 AYDIR ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ

Babasını 9 yıl önce kaybettiğini belirten Jozefin nineni oğlu Yusuf Hurioğlu, “Annem o günden bu yana yanımda kalıyor. Ona ben bakıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olan sevgisinin en büyük şahidi benim. Ne zaman onu televizyonda görse, büyük heyecan duyar. Ona olan sevgisini göstermek için Arapça habibi diyerek ayağa kalkar. Televizyona sarılmak ister. Sağlığında Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a sesini duyurmak istedi. Bunun için kendi cep telefonundan video çektirdi. Videoda Erdoğan’a olan sevgisini anlattı ve ölmeden önce kendisini görmek istediğini söyledi. Annem 3 aydır Cumhurbaşkanımıza ulaşmaya çalışıyor. Ama şu ana kadar kısmet olmadı. Annemin en büyük hayali Cumhurbaşkanımızı görmek. O anı yaşamak istiyor. Bizde bu dileğini yerine getirmek için çabalıyoruz. Artık takdiri Cumhur8başkanımıza kalmış” diye konuştu. Yaser ÇAPAROĞLU

 

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz