BELEN Belediye Başkanı İbrahim Gül, Şenbük Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallede kilitli parke taşı döşeme işlemi tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Gül vatandaşlarla da sohbet etti.

,

Mahallelinin talebi üzerine yenilenecek olan çocuk oyun parkı ve spor aletlerinin bulunduğu alanı da, fen işleri personeli ile birlikte inceleyen Gül, ilçenin tüm mahallelerine eşit hizmet ettiklerini söyledi.

Yaptıkları hizmetleri vatandaşın sesine kulak vererek ortak akılla hizmet ettiklerini söyleyen Gül, “İlçemizin tüm mahallelerine eşit hizmet götürmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Şenbük mahallemizdeyiz. Burada parke taşıyla kapladığımız yolda incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmede bizden mahalledeki çocuk oyun parkının yenilenmesini istediler. Burada personelimiz ile birlikte incelemelerde bulunduk. En yakın zamanca çocuk oyun parkımızı ve spor aletlerimizi yenileyeceğiz. Biz vatandaşımızın sesine her zaman kulak verdik ve ilçemize yaptığımız hizmetleri ortak akılla yapıyoruz. Vatandaşımız istemediği hiçbir şeyi de yapmadık. Bundan böylede bu düstur ile hizmetlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz