TAEKWONDO Milli Takım Antrenörü ve HesLife Spor Merkezi sahibi Hasan Erişik, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

,

Sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Erişik, basın mensuplarının ulvi bir görev yaptığını söyledi. Yıllardır gerek spor salonlarında gerekse kulüp düzeyinde Türk sporuna hizmet ettiklerini ve Hatay’da sporu sevdirmeye çalıştıklarını belirten Erişik, “Bu bağlamda basın mensuplarımız her zaman yanımızda olup bizlere destek verdiler. Yaptıkları haberlerle motivasyonumuzu arttırdılar. Bugüne kadar hep yanımızda olan basın mensuplarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Erişik ayrıca, HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ile birlikte basın mensuplarına çok yakında bir sürpriz yapacaklarının da altını çizerek, Başkan Temizyürek’e milli takım eşofmanı hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’te ziyaretten dolayı Milli Takım Antrenörü Hasan Erişik’e teşekkür etti. (Yaser ÇAPAROĞLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz