Nereye baksan %50 indirim. Alışveriş merkezleri olsun, çarşı olsun % 50 indirimine başladı. Kıştan çıkma yaza girişten mi desek özel günler için mi dersin bilemiyoruz ama indirime girdiler.

Kışın ortasında aldığımız bir ürünü şimdi almaya gittiğimizde fiyatın yarısını ödüyoruz. Onun için herkes sezonluk indirimi bekliyor. Keşke bu indirimler hep sürse. Bide Anneler günü yaklaşıyor, şimdi herkeste bir telaş bir telaş, ne alsam diye.

Çarşıya indiğimizde ise nereye baksan anneler gününe özel %50 indirim. Güzel de sadece o güne özel indirim olmasın. Nereye gitsen dolup taşıyor. AVM’lerde basacak yer bulamıyoruz, çarşıya gitsen aynı.

Sadece özel günlere özel yapılmasın bu alışverişler. Ne de olsa her günün ayrı bir özelliği var. Bide şimdiki insanımız da AVM merakı var.  Ne olduysa bizim çarşıya bilemiyoruz. Herkes AVM’den alış veriş yapma peşinde. Acaba daha mı kaliteli ürünler satıyor ya da daha mı güzel. Bence ne kaliteli ne de güzel. İnsanlarımızda lüks yaşama merakı var. Sanki AVM’den aldığı ürün çok kaliteli.

Bide internet alış verişi de var. Çok mu güvenli bilemiyoruz. Ama bazen öyle bir indirimi giriyor ki insan ister istemez alış verişe kaptırıyor kendini. Eee haklılar çünkü nereye yetiştireceğini bilemiyor insan. Kıyafete mi desen ev eşyasına mı desen, hediyelere mi desen, ev kirasına mı desen vs… bide aldığı maaşa baksak, kim olsa indirimi bekler. Vesselam bazen bu indirimler insana ilaç gibi geliyor. .Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz