Bence en büyük cezayı siz yayalar hak ediyorsunuz. Yasaklara ve kısıtlamalara uymak bir yana araçlar için yanan yeşil ışığa baka baka araçların arasında zikzak çizerek karşıya geçiyorsunuz. Sizler için yanan kırmızı ışığı dikkate almadan tabi Sevgili yayalar.  Buradan ben tekrar etmeği bir görev biliyorum.  Kırmızı ışık dur demek; yani sen kırmızıda geçmeyeceksin. ÇOK ÜZGÜNÜM ÇOK ACELEN OLMASI GEÇERLİ BAHANE DEYİLDİR. Yeşil geç demek, evine, eşine, işine güle güle git demektir. 

Yol çok şeritli olduğu yerlerde hız limitini aşmayı adet haline getiren motosiklet sürücüleri gençler sizden rica ediyorum kaskınızı takınız, insanlarımıza örnek olunuz toplumumuzun sizlere ihtiyacı var. Biz sizlerle bir bütünüz sevgili gençler.

Ben sizin adınıza buradan bütün sürücü kursu ve yüzme kursu veren bütün işletme sahiplerine seslenmek istiyorum; Gençlerimize ve insanlarımıza trafik eğitimi ve yüzme eğitimi verelim. İnsanlarımızı trafikte olduğu kadar ne yazık ki deniz, dere, nehir ve göllerde kaybediyoruz.  Bu konularda duyarlılık gösterip eğitime önem verebilirsek ve birazcık zaman ayırabilirsek, musmutlu bir hayat oluşturmuş oluruz diye düşünüyorum. Bir de şu ekmek parasını kazanmak için sabahın erken saatlerinde uyanıp işine giden ve gecenin bir vaktine kadar çalışan işçilerin hakkını ne zaman teslim etmeği düşüneceğiz. Bu çağda iş kazalarına anlam veremiyorum.  Bu konu ile ilgili uzmanlardan ve yetkililerden yardım ve kalıcı çözüm rica ediyorum.

Sorumluluk almaya kendimizden başlayalım.  Hayatı yaşanacak kadar kolaylaştırmak sanıldığı kadar zor değildir.  Bir adım yeter.

Sevgiyle kalın.             

 

 

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz