Arkadaşım bir mektup geldi diye söylenmeyen kalmadı. Yok, efendim aşağılandık, yok efendim cevap veremedik diye isyan eden edene oldu. Son olarak Cumhurbaşkanı da mektubu Trump’a götüreceğim dedi ama olay hala soğumuş değil.

Bu kadar uzatmayın canım sizde. Hani şu sahte dolar yakıp ABD’yi protesto eden kafa var ya hemen onları göreve davet ediyorum. Birer tane A4 kâğıdı, birer silgi ve kurşun kalem alıp hemen ABD’ye mektup yazsınlar. Aralarından en iyi cevabı veren mektubun da Trump’a götürülmesi lazım. Bu iş ancak böyle çözülür. O zihniyet lütfen hemen görevlerinin başına gelsin.

O da olmuyor mu? O zaman saraydan hemen biri mektup yazsın. Zamanında Erdoğan’dan mektup isteyen Baykal’a nasıl cevap verildiyse bugünde aynı cevap verilsin. Şunun şurasında ziyarete ne kaldı değil mi?

Neyse. Ey Trump! Diye haykıra haykıra mektup yazılsın da cevap verilsin diyen muhalefeti de kutluyorum. Ben CHP’nin yerinde olsam, mektup konusunda kendi cevabımı yazar gönderirdim. Ama lütfen Sayın Kılıçdaroğlu yanlış yere yazmasın mektubu. Mektubun muhatabı ABD efendim.

Cumhurbaşkanı da mektubu yanımda götüreceğim deyip, götürmezse ne olur bilemem. Ama şunu biliyorum Erdoğan, Baykal’dan sonraki mektup arkadaşını nihayet bulmuş gözüküyor. Kamuoyuna açık olmasa da şahsına özel bir mektup kaleme aldığını tahmin edenlerdenim.

Mektup şöyle kaleme alınmış olmalı; “Ey Trump! Bula bula bugünü mü buldun mektup gönderecek. Ya size dedik o kadar bakın harekât yapacağız diye ciddiye almadınız sonra biz harekât yapınca efendim kötü oluyoruz. Oysaki ben, seninle gayrimenkul işine girecektim. Birlikte çalışalım diyorsun, ama Mars’a sadece NASA bakıyor. Ey Trump! Sana o kadar söyledim, şahsi numaramı verdim sen gittin mektup yazdın. Ya WhatsApp kullanmayı da mı bilmiyorsun arkadaşım. Oradan yazaydın bari. Olmadı bu. Bizim muhalefete de gün doğdu. Tutturdular cevap ver diye. Dedim mektubu yanımda götürüp iade edeceğim. Mektup için ABD’ye mi gidilir dediler. Anlamıyorlar işte. Mektup bahane. Biz çay içip döneceğiz diyeceğim iyice delirecekler. Sevgili kardeşim Trump. Lütfen bu tarz sataşmalarını özelden yaz. Durduk yere özelimizi devletleraracılığıyla paylaşmayalım.  Seni severim bilirsin. Neyse gelince daha detaylı görüşürüz. Öptüm. KİB.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz