Teknolojinin en önemli icadı ve gelişimine ayak uydurmakta zorluk çektiğimiz ucunun nerde biteceğini bilmediğimiz, bilgisayarlar.

Çok masum gözükseler de bulundukları yerleri kullanıcılarına göre ya batıran ya çıkaran soğuk yaratıklar diyorum onlara.

Tek tıkla tüm dünya elinizin altında yada bir tıkla ödemelerini, para transferlerini, alış verişini yap. Dikkat çekmek istediğim husus ise o tıklama ile dolandırıcıları, sapıkları, internet korsanlarını da davet edebileceğiniz.

 Her site güvenli olmadığı gibi etikte değil. En basit örneği sosyal paylaşım siteleri ne kadar cazip ve ilgi çekici olsa da bilgilerinizi paylaşmanız halinde sizi sapıklara karşı açık hedef haline getirebilir. Ki bana göre yemek yediğim mekanda fotoğraf çekilip üstüne nerde olduğumu paylaşmak hem bana göre değil hem de istemediğim kişilerin nerde olduğumu öğrenecek olması benim için absürt bir durum.

Yahut çocukların oynadığı oyunlar hem zamanlarını aldığı gibi öğrenme isteklerini de azaltmakta.

Size tavsiyem bilgisayarı bilgi edinmek ve o bilgileri değerlendirip size nasıl faydası olacağını çözümlemek için kullanın ve sizi sosyal hayattan soğutacaksa fazla kullanmayın.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz