Okullarımızın her yıl yakacak, temizlik ve benzeri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için Bakanlıktan istekte bulunulduğu gibi çoğu zaman velilerden de yardım bekleniyor. Velilerden istenen yardımlar şikayet konusu oluyor.Okullarımızın her yıl yakacak, temizlik ve benzeri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için Bakanlıktan istekte bulunulduğu gibi çoğu zaman velilerden de yardım bekleniyor. Velilerden istenen yardımlar şikayet konusu oluyor.

  Halbuki bu okulların ihtiyacını temin ettiğimiz gibi gelen gelirle köylerdeki okulların yanı sıra bir çok fakir talebenın de ihtiyacını görmek mümkün olacaktır.

  Antakyamızın merkez parkında işletmeye açılmış kira getiren bir çok büfe ve işyerleri var.

  Devletin yurt genelinde para getiren köprü, metro gibi eserleri var.

  Öyle ise neden önemli semtlerde, ana yol üzerinde, geniş alanı ve bahçesi olan okullarımızdan yararlanmıyoruz. Yol kenarındaki okul bahçesinden yaklaşık 12-15 m2 büyüklüğünde dükkanlar inşa edip kiraya vermiyoruz.

  İhaleyle en az 5 yıllık kiraya verilecek bu dükkanlardan veya büfelerden alınacak gelir hem okulların kendi ihtiyaçlarını karşılayacak hem de köylerdeki bazı okullara ve fakir talebelere yardım sağlayacaktır.

   Söylemesi bizden.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz