Öncelikle seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyor, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere kazanan vekillerimizi kutluyorum. Her seçimden sonra kazanan kazanmayan bir açıklama yapar, seçim sonuçlarını değerlendirir. Bu yazımda bende bir Ak partili olarak bu değerlendirmeyi yapmak istiyorum. Antakyalı olarak seçim öncesinde her fırsatta Antakya’nın oy gücünün diğer ilçelere nispeten ne kadar önemli olduğunu söylemiştim. Seçim sonuçlarına bakıldığında ne kadar haklı olduğumu herkes anladı sanırım. Anladı da ne oldu, pahalı bir tecrübe oldu. Kazanan vekilleri tebrik ediyorum. İstedikleri sürece onlara her zaman destek olmak elbette bu şehirde yaşayan biri olarak görevimiz olacaktır. 

Seçim oldu görevimiz buraya kadar düşüncesinde olmayanlar asıl bu şehrin sahipleridirler.  Seçimden seçime ortaya çıkan figüran olmadım bundan sonrada olmayacağım. Ey seçilmenin baş döndürücü hazzıyla gözü kimseyi görmeyenler, seçim bittiği gün yenisi başlar. Tavsiyem şu ki;  yarın gelecekten daha güçlüdür. Bu seçimde kampanyalar genellikle ilçelerde yürütüldü, merkezde ciddi bir çalışma oldu denemez. Seçim kampanyaları boyunca Antakya’ya gerektiği kadar ehemmiyeti vermediğinizi sizde çok iyi biliyorsunuz. Antakya da yaptığınız programlarda bile ilçe milliyetçiliği yaptığınızı herkes gördü. Uyarılarımız işe yaramadı. Antakyalının cevabını sandıkta vereceğini hiç hesap edemediniz. Dilerim cevabı okudunuz, umarım sandıktan çıkan oy sayılarını sizlere bir şeyler anlatabilmiştir. Merkezin seçmen sayısı geçen seçime göre otuz bin artmasına rağmen benim partim bu seçimde geçen seçimden on bin eksik oy alıyorsa bunun sebebinin; Antakya’yı yok sayış olduğunu kabul etmek zorundasınız. Liste yapılırken Reise yanlış bilgi verenler sizlerin vebali hiçte az değil. Dilerim sizde bu başarısızlığın faturasını ödersiniz.

Kıymetli dostlar yıllardır Merkezin gücü bir efsaneydi. Şimdi bu efsane gerçek oldu, Antakyalı gerektiğinde birlikte hareket edebileceğini çok güzel gösterdi. Bir araya gelmeyi çok çabuk öğrendi ve bu seçimde kazanan Antakya oldu. Bundan sonraki seçimlerde bunu daha iyi göreceğimiz düşüncesindeyim. Beni yok sayanı bende yok sayarım dediği için Antakyalıları kutluyorum, bu birlik ve beraberliğin daha da güçlenerek aratmasını temenni ediyorum.  Sayın Cumhurbaşkanımızı izlerken     “ istediğimiz sonucu alamadık” cümlesine çok üzüldüm.  “ Milletimizin verdiği mesajı okuduk” cümlesine de çok sevindim ve anladım ki; bugüne kadar girdiği her seçimi alan bu partiye bu kısmi başarısızlığı yaşatanlara hesap sorulacaktır. Şimdi merakımı bağışlayın bu zevat nasıl bir savunma yapacak, nasıl bir başarısızlık raporu hazırlayacak.  Yardım isterler ve söyleyeceklerimi kaleme alabilecek cesaretleri olursa ben buradayım.

Aslında yazacak o kadar çok şey var ki, uzatarak başınızı ağrıtmak istemiyorum. Ak Partide Siyaset yapan her kademedeki görevlilere sesleniyorum, oturun ve şapkanızı önünüze koyarak düşünün. Gerekiyorsa bırakın. Hiç birimiz bu davaya zarar verme zayıflatma hakkına sahip değiliz. Sayın Ak Vekiller bu Şehir sizlerden hizmet bekliyor, seçim kampanyasında olduğu gibi hizmette de ilçelerinize kaçarsanız iki elimiz yakanızda olacaktır bunu bilin. Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz