Geçtiğimiz gün Cüneyt Özdemir’in kanalında güzel bir söz okudum. “Cehalet en büyük lüks” diyordu. Belki de çağımızın aydınları, STK’ları, siyasileri bu söze dayanarak yani cehaletin lüks olduğunu düşünerek hareket ettiği için bize olup bitenler komedi gibi geliyor.

Bir STK temsilcisinin Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İsmail Ağa cemaatini ziyaretinden bir kısmın rahatsız olduğunu iddia ederek serzenişini okudum. Doğrusu gülmedim değil, ama huyum kurusun cevap veremeden de duramadım.

Cümleyi aynen aktarıyorum. “Beyler! Hayran olduğunuz batı devlet erkânı Papa’yı ziyaret edince ağzınız kulaklarınıza ulaşıyor da size ne oluyor ki bu görüntüyü görünce cin çarpmışa dönüyorsunuz?” diye bir şey yazmış.

 

Ya şimdi İsmail Ağa cemaati nere? Papalık nere? Diye soruyor insan. Üstüne bir de Laiklik kavramına geçirmiş, ardından da ziyaret edilen cemaatten “bu milletin değeri” olarak bahsetmiş STK temsilcisi. Üzüldüm tabi haliyle. Ama konuya açıklık getirelim.

 

Bir milletin değeri cemaatlere mi kaldı? Gerçekten bu ziyareti milletin değeri olarak mı görüyorsun? Üstelik bu ülkenin Diyanet’i varken. Kaldı ki senin milletin değeri olarak gördüğün cemaati başka cemaatler ne olarak görüyor hiç düşündün mü?

 

Sevgili STK temsilcisi burada cin çarpmışa dönen emin ol Laikler olmaz. Aksine karşı cemaat mensupları olur. Bu cemaat mensuplarının devlet kadrolarında yer kapmak için birbirlerini çirkince karaladıklarını hiç mi duymuyorsun? Yani kaldı ki hiçbir laik Cumhurbaşkanının bu ziyaretinden rahatsız olamaz. Çünkü zaten Cumhurbaşkanı PARTİLİ, tarafsız değil. Sizin çok övündüğünüz yeni sistemin adı bu zaten, Partili Cumhurbaşkanlığı.

 

Cin çarpılmasına maruz kalan diğer cemaatler sizin bu yazdıklarınızdan sonra size nasıl bakar bilemem. Kaldı ki siz en başta söylediğim gibi STK temsilcisiniz. Yani aslında bu konulara girmemeniz gerekir.

 

Kaldı ki Papalık makamı milyarlarca insana hükmediyor. Rakam 1 Milyar 300 Milyon civarı. Sizin şu övündüğünüz milletin değeri olan İsmail Ağa cemaati ne kadar insana hükmediyor? Ama yine de Papalık ile bizim cemaatin kıyaslanması hoşuma gitmedi değil. Kudüs’ü kurtardıktan sonra hedef, Papa olabilir mi acaba?Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz