Haftasonu Altınözü’nde yapılacak olan Zeytin ve Zeytinyağı festivali öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Sayın Kaymakam ve Belediye Başkanında ortak nokta Zeytinin markalaşması ve Hatay’da Altınözü’nün turizm durağı haline gelmesiydi.

Altınözü’nün turizm duraklarından biri haline dönüşmesi için yapılan festivaller, yenilikler ve üstüne koyma çabalarına gerçekten de kayıtsız kalamayız. Ortada bir emek var ve bu emeğin ekmeğe dönüşebilmesi için gerçektende Altınözü’nün turizm firmalarının durak noktası haline gelmesi gerekiyor. Bunu sağlamanın en iyi yolu da yapılan işin, hizmetin ve ortaya konulan farklılığın turizm şirketlerine gidip, anlatılmasından geçiyor.

Turizm şirketleri de Hatay’da ilk olan cam terası ve zeytin müzesinin önemini anlayarak bunu gezi planlarına dahil etmeleri şart. Aksi halde bu işe ne kadar uğraşırsak uğraşalım Altınözü üzerine kurulan tüm hayaller yerelde kalmaya devam eder.

CNZ EN İYİ HAMLE

Günümüz dünyası sosyal medya üzerinde yaşıyor. Artık gerçeklik oranın bir parçası. Bu gerçekliği göz ardı edenler ise orta çağ zihniyetiyle hareket ediyor. Buna kısmen bende dahilim. Bir türlü alışamadım bu sosyal medya ya. Neyse, Konumuz CNZ. Bu kadar revaçta olan bir şahsı alıp Altınözü festivaline getirmek büyük başarı. Buna benzer hamleler daha fazla ses ve farkındalık getirir. Bunu organize eden aklı kutluyorum. Youtuberler veya İnstagram da takipçi sayısı milyonları bulan bazı şahısları da para karşlığı festivale getirmek, biz basın mensupların yapacağı işten daha faydalı olur. İnanın. Bu durum Hatay’da gerçekleşen her etkinlik için geçerli. Kimin geldiğinden ziyade takipçi çok olanın gelmesi artık önemli bir durum. Dediğim gibi gerçeklik artık bu dünyanın değil, sanal dünyanın bir parçası.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz