Görev sırası şimdi sizde...

Kurulduğundan bu yana belki de tarihinde ilk defa Süper Lig kapısına bu kadar avantajlı yakınlaştı.

Kurulduğundan bu yana belki de tarihinde ilk defa Hatay halkı bu sevinci yaşamak ve taçlandırmak istedi.

Kurulduğundan bu yana belki de tarihinde ilk defa 4 büyük takımları daha da yakından görme fırsatı yakalayacak.

Kurulduğundan bu yana belki de tarihinde ilk defa Hatay esnafı ekonomik anlamda ciddi kazanımlar elde edecek.

Kurulduğundan bu yana belki de tarihinde ilk defa Hatay halkı haklı olarak futbol dalında gelecek nesillere spor sevgisini aşılayacak.

Herşey Güçlü Hatayspor, Güçlü Yönetim anlayışı ile başladı. 2 sezondur Süper Lig kapısından dönen Hataysporumuz, belki de ilk defa bu kadar avantajlı bir şekilde yoluna emin adımlarla ilerliyor.

Ümidimizi her zaman olduğu kadar diri ve sıcak tutmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Çünkü umutluyuz. Kısacası İNANIYORUZ.

Hatayspor için gecesini gündüzüne katan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, geldiği günden bu zamana kadar takıma verdiği destek ile bambaşka moral motivasyon kaynağı olan Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hataylı Hayırsever İş İnsanları elini taşın altına koyarak gerekli desteği sağlamak için çırpınırken, bizler Hatay halkı olarak sorumluluğumuzu yerine getiriyor muyuz diye kendimize sormanın zamanı gelmedi mi?

Bakınız Hataylı bir Hayırsever İş İnsanı Recep Atakaş'ı dinlemeden, bilmeden, bilgi sahibi olmadan eleştirmek ya da söz söylemek kimsenin haddine değildir!

Lakin bugün kendisiyle yapılan görüşmelerde Hatay stadının ismi hakkında bir talebinin olmadığını, kendisi ise HATAYSPOR'un her zaman yanında olduğunu belirtmiş, bugün itibariyle Hatay Valisi Rahmi Doğan ve HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından başlatılan bağış kampanyasında 600 bin liralık destekte bulunmuştur.

Böylesine centilmen, vefakâr, fedakar, sıcakkanlı Hatay ekonomisine ciddi anlamda katkılar sağlayan iş insanlarını kimsenin küstürmeye hakkı yoktur.

Gelelim, bizler Hatay halkı olarak neler yaptık?

Bakınız, Hatay'ın nüfusu 1 milyon 650 bin.

Herkes 1 lira verse, işte size eder 1 milyon 650 bin TL.

Herkes 10 lira verse, eder 10 milyon 650 bin TL.

Hesap açık açık ortadadır. Hatayspor adıyla memleketimizin tanıtımı için, ekonomik anlamda zor günler geçiren esnaflarımız için her birimizin vereceği para bir paket sigara parası bile değildir...

Şimdi Hatay halkı olarak, birlik olma zamanı.

Şimdi Hatay halkı olarak, kenetlenme zamanı.

Şimdi Hatay halkı olarak, yardımlaşma zamanı.

Şimdi Hatay halkı olarak, HATAYSPOR için tek vücut olma zamanıdır.

HAYDİ HATAY HALKI, ŞİMDİ GÖREV SENDE!Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz