Türk askeri, Mehmetçiğimiz Suriye’de adım adım ilerlerken, teröristleri tek tek öldürürken, onlarca yetim bırakılmış çocuğun intikamını alıp, tecavüze uğramış Müslüman kadınların intikamını alırken, neredeyse 90 yıldır İngiltere, Amerika, Fransa gibi ülkelerin kuması olmuş bazı sözde İslam Ülkeleri Türkiye’yi kınama cesareti gösterdi.

Şaşırmadım. Asla da Şaşırmam.

Burada şaşırması gereken bazılarının Ümmet sevgisinin ne denli sakat olduğunu anlamasıdır. Her gün Filistin için Basın açıklaması yapan, Arap dünyası için sözde gözyaşı döken Hataylı STK’lar siz neden şimdi çıkıp, hem Mehmetçiğe destek hem Araplara kınama yayınlamıyorsunuz? Sizin sözde ümmet sevginiz şuan susmaktan mı geçiyor? Kaldı ki bu yazıyı okuyan herkes biliyor kimlerin Araplara ağladığına…

Aman efendim bu mu kaldı bir tek demeyin. Bende meraklı değilim kumaları konuşmaya. Arapları konuşup konuşup ne yapayım ben? Osmanlı ordusunu bunlar arkasından vurmadı mı? Filistin’de yazılan türküleri ne çabuk unuttunuz?  Evet, siz Hataylı STK’lar yıllardır ağladığınız o Arapları kınayın hadi. Bekliyoruz. Neden susuyorsunuz?

Ben söyleyelim neden sustuğunuzu. Operasyon bittiğinde sular durulduğunda sizin yine meydanlara çıkıp vatandaşın duygularını sömüreceğiniz bir Filistin’iniz kalsın istiyorsunuz. Çünkü sizin Ortadoğu üzerine duygu sömürmekten başka yaptığınız ve yapacağınız bir şey yok. 5 ay sonra 6 ay sonra tekrar Filistin için toplanıp, bayrak sallayıp, naralar atacağınız için susuyorsunuz. Çünkü başka kullanacağınız bir aracınız yok.

GELELİM KKTC’YE

Bu arkadaşın bugün Cumhurbaşkanı olmasını sağlayan Türk Askerine densiz densiz konuşması asla kabul edilemez. KKTC Cumhurbaşkanı Türkiye’siz bir KKTC istiyorsa, gitsin güneye Rum vatandaşı olsun. Ama biz bunu da unutmayız.

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz