“Türkiye dünyanın 16'ıncı en büyük ekonomisi ve satın alma gücü paritesine göre ise 12. sırada. AK Parti döneminde uygulanan ekonomik politikalarla hane başına düşen gelir 3 kattan fazla arttı. Ülkemizi orta ve üst gelir grubuna taşıdı” Evet, sözün sahibi bildiğimiz üzere Damat.

Damat’ın hane başına düşen geliri 3 kat arttıracak ekonomik hamlelerinin hayata geçtiğini bu sözden görebiliyoruz. Yani durum bu olunca da rahatlık artık bazı noktalara kaymalı diye düşünüyor insan. Zamanında Peder’in 3 çocuk yapın sözüne karşılık bugün Damat adeta bize siz artık 9 çocuk yapın diyor.

Şimdi 3 kat artınca gelir, insanın aklı haliyle üremeye gidiyor. Zaten azami beklentilere sahibiz. Yemek ve barınma cepte. Yemeği ucuz yiyoruz, zamsız zamsız rahat. Barıma desen faizler düşmüş git ev al diyor sana hükümet. Ne kalıyor geriye haliyle üreme. E orada da çocuk sayısını 3 kat artan gelir ile çarparsan 3*3=9 yapıyor.

Zaten ulaşım’da ücretsiz. Ya doğum bedava doğum. Önceden 3 temel beklentinin 3’üde riskti. Yemek yemek için avlanmak ve av olmamak gerekiyordu. Barınma için bugün kış gelecek, yarın öbür kabile bizim mağarayı basacak falan diye düşünürken, sıra çocuğa gelmiyordu. Şimdi öyle mi? Yediğin önünde. Ya Sen bir merminin kaç para olduğunu biliyor musun?

Yani bu seviyelerdeyiz. O yüzden 3 çocuk yapın diyenin artık hükmü yoktur. Hatta FETÖ’cüdür. Yani 3 çocuk yapın diyerek AK Parti hükümetlerine haraket etmeyin. 9 diyin, kafanız rahat olsun.

Damat’ın tavşan deliğinden geçtiğini biliyordum da, bu kadar yükselebileceğini düşünmemiştim. Dediğim gibi çocuk sayısı artık 9. Ona göre hazırlıklarını yapın. Yani 3 çocuğu olanı artık FETÖ üyesi diye tutuklarlarsa şaşırmam. Ya 4 ya 2 olacak. Haydi, bakalım.Hane halkı kolay gelsin.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz