Hatay’ın her yönü ile tanıtılması ve kalkınması adına çeşitli illerde, Hatay Günleri düzenleniyor. Kimisi rant sağlamak için yaptı, kimisi tanıtıma katkı için…

Netice itibariyle, o tanıtım günlerinin Hatay’a hiçbir katkısı olmadı!

Neyse ki, Hatay Valiliği bu işe el attı ve Hatay Günleri Fuarının, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği ve ile ilgili kurumların iş birliği ile yapılmasına karar verdi. İnşallah, gelecek tanıtım günleri daha güzel olacak.

Hazır Hatay Günleri düzene oturmuşken, Hatay içinde de mobilya, yapı ve inşaat, kitap fuarları yapılırken, başka illerde de tanıtım imkânı yaratmak hedefi ile Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) bünyesinde Fuarlar ve Tanıtım Müdürlüğü kurulmalıdır.

Fuarlar ve Tanıtım Müdürlüğü içinde oluşturulacak bir şirkete de Hatay’ın dinamikleri ortak edilmelidir. Bu müdürlük, profesyonel ekip ile çalışarak Hatay adına yapılacak fuarların düzen ve tertibi ile ilgilenmelidir.

Zor bir şey değil…

Hatay’ın bu ihtiyacı var…

Fuarlar ve Tanıtım Müdürlüğü, aynı zamanda Hatay’ı tanıtma anlamında ‘başka nerelerde etkinlik yapılabilir, ne kampanyalar düzenlenebilir’ diye, paydaşlarla fikir alışverişinde bulunmalıdır.

Bu sayede, Hatay’ın tanıtımını da gelişi güzel değil profesyonel olarak yapma imkanı bulacağımıza inanıyorum.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz