Ülkedeki tek sorunumu poşetlerin ücretli olması mı gerçekten?

Bu uygulama doğru veya yanlış bu kişiye göre değişen bir durum. Ama çözümü basit. Poşete para ödemek istemiyorsan, kendi çantanla gidersin aldıklarını çantana yerleştirip yoluna devam edersin.

Çünkü, kabul etsekte etmesekte ülkemizde böyle bir uygulama var. Ama nedense hiçbir şeye sesini çıkarmayan vatandaşımız poşet olayına fena halde sarmış durumda. Ve bu durumu protesto etmek adına garip hareketler sergiliyorlar.

Başta yapılan şeylere gülüp geçiyorduk, ama zaman ilerledikçe o kadar absürt şeyler ortaya çıkmaya başladı ki, neler oluyor demeye başladık.

Marketten aldığı ürünleri getirdiği çuvala yerleştiren vatandaş beni çok rahatsız etmedi açıkçası gülüp geçtim.

Ama devamında ortaya çıkan diğer görüntüler, neler oluyor acaba daha ne kadar abartabiliriz gibi düşünceleri beraberinde getirdi.

Markete el arabası ile giren bir vatandaş gibi… Bundan daha fazlası olmaz diye düşünürken, markete bir eşek ile giren diğer bir vatandaş ortaya çıktı. Eşek ile marketi dolaşana vatandaş ürünleri eşeğe yükleyip kasaya gidiyor.

Komik gibi görünse de kesinlikle çok rahatsız edici bir durum. Bazı vatandaşların mantığı gerçekten çok farklı çalışıyor. Eeee bir kıyafet mağazasına gideceğin zamanda eşek ile mi gireceksin.

Tepki gösterilmesi gereken hiçbir olaya tepki göstermeyen hatta neden arayan vatandaş, konu poşet olunca tepkisini göstermeye başladı.

Tecavüzü protesto etmeyen, cinayeti protesto etmeyen, yolsuzluğu protesto etmeyen halkımız poşetin ücretli olmasını çok fazla kafaya takmış olacak ki, saçma sapan hareketlerle poşetin paralı olmasını protesto ediyorlar. Gerçekten acayip bir topluma sahibiz.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz