Yarın Anneler Günü. Anneliğin kutsallığına dair bir sürü söz duyacağımız bir gün daha. En kutsal meslektir annelik…..

Her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan anneler günü, bu yılda büyük bir heyecanla kutlanıyor. Bugün başardığımız ve elde ettiğimiz her şeyde payı vardır annemizin.

Hayatımızın vazgeçilmezi, sırdaşımız, arkadaşımız, dostumuz babamız her şeyimizdir onlar.

Bizim için en önemli gündür. Bazen kızarız, bazen bağırız, bazen sinirleniriz, ama bizim için en değerli varlıklarımızdır. Bizim için sadece bir gün değil her gün değerlidirler. yeri geldi en iyi doktorumuz, hemşiremiz, öğretmenimiz, psikiyatrimizdi her şeylerimiz.. Anne olunca daha iyi anlarsınız derler ya. Gerçekten de öyle onları o zaman anlarız.

Hiçbir şey yerini doldurmaz, o kadar fedakar ki hiçbir hediye, emek onun fedakarlığını karşılamaz. Anne demek, canın yarısı demek, atan damarın demektir. Ne yaparsak yapalım onun yaptıklarının karşılığını veremeyiz.  Cennet annelerin ayaklarının altındadır. O kadar kutsallar ki her şeye bedeldirler. Onların doğum esnafında çektikleri sancı her şeye bedel. Bir anne 10 çocuğa bakar da 10 çocuk bir anneye bakamaz. Gerçekten de öyle insanlar var ve görüyoruz. Anne, sözcüğünü anlatacak hiçbir söz bulamıyorum çünkü eşi benzeri olmayan, her şeye bedel bir kadındır.

Başta benim annem olmak üzere tüm anne ve anne adaylarının annelere gününü kutluyorum.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz