Denk gelen vardır illaki  Antakya sokaklarında bir çift kucağında bebekleri ile milletten  eve gidecek paraları olmadığı iddiası ile para istiyor.

Dileniyorum demiyorlar da Mersin’li olduklarını çocuklarını hastaneye getirdiklerini ve yol paraları olmadığı için evlerine gidemedikleri yalanını söyleyip milletin vicdanı ile oyun oynuyorlar. İkisi de genç olan bu çiftte tabiki zerre utanma duygusu bulunmuyor.

Başta çevre yolunun, cezaevi üzerindeki yolunda akşam iş çıkışı saatlerinde sürekli aynı noktada bekliyorlardı. Tam ışıkların olduğu yerde. Kırmızı ışık yandı mı başlıyorlar yakınmaya.

Birkaç kere denk gelince yetkilileri aradık tabi, küçücük çocuğu buz gibi havada kullanan bu çifti haber verdik ama bir sonuç alamadık tabiki.

Birkaç gün sonra yine bizden para istediler aynı hikaye ile, polise haber vereceğimizi söyleyince ertesi gün yerlerinde değillerdi. Yaklaşık 3-4 gün görmedik. Ama gel gör ki bu sefer Antakya’nın göbeğinde köprü başını hedef almışlar. Gelen gideni durdurup eve gidecek paraları olmadığını ve çocuklarının hasta olduğunu dile getirip dilenmeye devam ediyorlar. Ufacık çocuğu alet ediyorlar yalanlarına.

Anlamadığım şu, bulundukları yerde bir sürü polis, zabıta görev yaparken, yetkililer bu çifti hiç mi görmüyorlar?

Bu kadar insan sürekli insanları durdurup para isteyen bu şahıslardan rahatsız olmuyorlar mı?Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz