Kalan her maç zor ve final havasında geçecek. Eyüp maçı da onlardan biriydi. Özellikle üst sıralardaki takımlara yaptığı sürprizlerle dikkat çeken İstanbul ekibi, Hatayspor'a direnemedi.

Oyunun geneline hakim olan takımımız, daha farklı da kazanabilirdi. Artık oyundan ziyade 3 puanın önemli olduğu haftalara girmiş bulunmaktayız. O yüzden rakiplerin ne yaptığına bakmadan, kalan her maçın kazanılması gerekiyor. Hatayspor bunu başaracak güçte bir takım.

Yine hakemlerin Hatayspor aleyhine çalıştığı bir maç izledik. İlk başlarda "acaba?" diye düşünürken, atanan hakemleri ve Menemen'in burada nasıl kollandığını gördükten sonra "kesinlikle" demeye başladım. Menemen maçında Hatayspor'u doğrayan hakem kadrosunun 4. hakemi bu maça orta hakem olarak atanmış. Hatayspor karanlık güçler tarafından durdurulmaya çalışılıyor. Her maçta hakem hatalarından canımızın yanması tesadüf olamaz. O yüzden teknik heyet ve futbolcularımız bundan sonraki maçlarda da hakemleri yenmek zorunda.

Her ne kadar şehir olarak tek yürek olunmasa da Hatay şehri üst ligleri çoktan haketti. Bir buçuk milyonu aşkın nüfusuyla, coğrafi, tarihi ve kültürel değerleriyle, yapımı devam eden yeni stadyumuyla Hatay şehri süper ligde boy göstermelidir.  Kenetlenme olursa "ben" değil "biz" diyebilirsek Hatayspor önümüzdeki birkaç yıl içinde bu hayali gerçeğe dönüştürebilir.

Artık gerek kulüp içerisinde gerek taraftarlar arasında, küslüklerin bi kenara bırakılması, şampiyonluk için tek yumruk olunması gerekiyor. Bu iş sahadaki futbolcularla bitmiyor. Topyekün hareket etmek gerekiyor. "Hep birlikte başaracağız" sloganının hayata geçirilmesi gerekiyor. Sanırım bu konuda da her konuda olduğu gibi Lütfü başkanın birşeyler yapması gerekiyor. Eğer derdimiz Hatayspor'un selametiyse, Hatayspor'u üst liglerde izlemek, büyük takımları burada ağırlamak istiyorsak tribünlerin önde gelenleri bir kez daha düşünmelidir.

Dönüşü, telafisi olmayan haftalardayız. Rakiplere bakmadan takip bile etmeden her maçı kazanmak zorundayız. Çünkü Menemen takımı mutlaka takılacak. Öyle tedirginler ki Mersin biraz daha tecrübeli bir takım olsa Menemen'den puan alabilirdi. O yüzden biz kazanalım, gerisi kendiliğinden gelecektir. Allah'ın adaleti şaşmaz.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz