Aklım almıyor, mantığım kesinlikle kabul etmiyor. Kendini savunabilecek yaşta olmayan, korunmaya muhtaç küçücük bir çocuğa bir baba nasıl kıyar.

Kendi evladına acımasızca, vicdansızca nasıl şiddet uygular. Hem de komalık edebilecek kadar.

Yüksek bir yerden düşüp bu hale geldiğini söyleyecek kadar da yüzsüz. Neden bunu söylüyor. Ceza almasın diye. Merak ediyorum Allah’tan korkmayan bir insan polisten mi korkuyor.

Eşine, dostuna, çocuklarına nasıl hesap vereceksin. Dayaktan komalık ettiğin evladın için nasıl bahanelerin var.

Nedeni de varmış. Ödevlerini yapmamış. Manyak mısınız ya. Neler oluyor size. Bir insana hele de ufacık bir çocuğa şiddetin bir bahanesi, nedeni olmaz. Neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Keşke, çocuğuna şiddet uygulayarak hayatlarını karartan anne- babalar içinde mahkemeler en ağır cezayı verebilmeleri için iyi hal indirimi uygulayacak şeyler bulmasalar. İndirimleri kaldırsalar.

Çünkü böyle insanlar kesinlikle insanlığa zararlı insanlardır. Bu ve bunun gibi insanların dışarıda ellerini kollarını sallaya sallaya dolaşmalarına izin verilmemeli.

Bir çocuğa yapılan şiddet bana göre cezaların en büyüğünü hakkediyor.

Bu işkenceyi yapan ve kendine baba diyen o insana sormak istiyorum. Neden diye. Eline ne geçti. Bir insan evladına bunu nasıl yapar, hiç mi vicdanın sızlamadı diye sormak istiyorum.

Bu gibi insanları tükürüğe boğacaksın ama onu da anlamazlar ki.

 

 

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz