Dünyadaki en büyük cahilliğe sahip kişiler herşeyi en iyi kendisinin bildiğini iddia eden kişilerdir.

Toplasan 23-24 yaşına gelmiş bazı genç ergenler çok bilmiş gibi millete ahkam kesiyorlar. Yaşça büyük insanların tecrübeleri ve bilgileriyle alay ediyorlar.

Terbiyesizliğin sınırını aştıklarında, bir tepki ile karşılaştıklarında ise “ yıl olmuş 2019 hala neye inanıyorsunuz” gibi sözleri alaycı bir şekilde söyleyebiliyorlar. Doğru veya yanlış, kabul edersin ya da etmezsin. Ama insanların inandıkları şeylerle alay etmek sadece terbiyesizlerin işidir.

Bütün arkadaş ortamı sosyal medya olan kendini bilmez ergenler, etrafta terbiyesizce ve saygısızca dolaşıyorlar. Ve bunun adına da medeniyet diyorlar.

Numarasını sorsan telefonuna bakmadan söyleyemeyecek, ama hayat boyunca gece-gündüz demeden çalışan ve binbir tecrübe edinmiş yaşlılarla alay ediyor.

Hayatı boyunca bir iş için yorulmamış olan bu kişiler, hayatı boyunca ter döken ve hayatlarını kendi yollarına adayan büyüklerini hor görüyorlar.

Yaşlı insanları cahil ve kendilerini dünyanın kurtarıcısı olarak gören bu beyinler(!), aslında beyinlerinde sadece sosyal medyayı taşıyan, bütün hayatını telefona bakmakla geçiren kişilerdir.

Bütün gereksiz şeyleri sırtlarında taşıyan ve sosyal medya ile ya da suratlarını büzerek konuşmalarla dünyayı kurtardığını sanan kişilere söylenmesi gereken tek şey aslında hiçbir şey bilmedikleridir.

Geleceğimiz bu gençlere kaldıysa gerçekten durumumuz oldukça vahim görünüyor.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz