Yeniden bahsedilen ve hep bahsedilecek olan “Sır” kitabından bahsetmek istiyorum. Kitabın arkasına bakıp, okuduğunuzda sizi büyük vaatlerle etkileyecek ve hemen satın almak isteyeceksiniz.

Kuantum fiziğinden bolca alıntılar mevcut ve hayattaki büyük Sır’rın çekim yasası olduğundan bahsedilmekte. Ve tarihte, Beethoven, Picasso, Eflatun gibi ölümsüzleşen kişilerin Sır’rı bildikleri anlatılmakta. Düşüncelerin manyetik ve frekanslarının olduğu, aklımızdan geçirdiğimiz düşüncelerin evrene yollanarak aynı frekansta bulunan manyetik güçlerin etkisiyle kendimize doğru çekeceğimizi anlatmakta. Yani iyi düşünürsek iyi, kötü düşünürsek kötü şeylerin başımıza geleceğinden bahsedilmekte.

Bu Sır’rı kullanabilmek için ilk önce, ne istediğimiz netleştirmemiz ve bunu elde etmiş gibi davranmalı, gerçekleştiğinde olabilecek durum gibi hissetmeliyiz. Hani bunu yapmakta zor değildir biraz odaklanınca olur.

Bu kitap biraz da anı yaşamayı, geçmişe takılı kalmamayı, planlı-programlı olmayı ve kendinize pozitif ortamlar yaratmamız gerektiğini anlatmakta. En çok bahsedilen ve altını çizerek söylenen de şükretmek gerektiği. Şükredersek, elimizdekilerin kıymetini bilirsek dileklerimizin gerçekleşeceği anlatılmakta.

En çok ilgimi çeken bir örnekte, “Çok  Şansızım “ diye düşündüğünüzde, çekim yasasına göre hep şansız  kalacağınız. Biraz gözlemlediğim de olumsuz düşünenlerin etrafında, olumsuz olayların gerçekleştiği.

Bana göre kitaptan yararlanılabilecek birçok bilgi var, hani bazı şeyler tuhaf gelse de denemenin bir zararı çıkmaz denilen yöntemler mevcut. Zaten hayattaki ilk temennim mutlu olunması, mutluluk huzuru, huzur sağlığı getirir. Sağlıklı birey verimli işler çıkarıp hayattaki anları da yaşar geçmişten derste çıkarır.

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz