Maalesef, değinmeden geçilmeyecek bir durum. Cumhurbaşkanlığının kamuoyu nezdinde bu kadar sevilmeyen bir karakterin daha önemli bir mevkide kendine yer buluyor olmasını bir türlü kabul edemiyorum.

Gerçi Büyükelçi kadrolarına bir baksanız, Cumhuriyet ile çelişen birçok kişinin yıllardır bu gibi yerleri maalesef temsil yeteneği olmadan temsil ettiklerini görürsünüz. (Örnek: Merve Kavakçı ve Sülalesi)

Kopyala yapıştır ile Cuma mesajı yayınlayanların nasıl Türk ve Müslüman bir ülkeyi temsil edeceğini düşününce insanın tüyleri ürperiyor.  Ama sorun yok, Havuz Medya’sı bunu da pas geçti. Çünkü Damat ile iyi arkadaşlar. Bir bakıma, Damat’ın gücünün bir göstergesi aslında bu. Bir süredir veliaht savaşlarını duyuyoruz AK Parti ve Bakanlar içinde. Erdoğan, bu savaşın sızmasını istemiyor, “Parti içi tartışma” olarak tutuyor ve uzatılmamasını ısrarla söylüyor. Ama gerçek hiçte öyle değil. Damat’ın “Burası çok önemli” dediği nokta bu veliahtlık.

Neyse, biz konumuza dönelim. Ümmetin yolculuk serüveninde Amerika’nın bir eyaletinden çıkıp, sonunda kendine Bakara, Makara diyerek Prag’a büyükelçi olarak atandırtmayı başaran Egemen Bağış’ı kutluyorum. Bu atama aslında Türkiye’ye değil, Prag turizmine olumsuz katkı yaptı. İnsanların Prag yerine İskandinav ülkelerine gitme eğilimi arttı. 

Neyse. En azından oradakiler için yeni bir komedya başlıyor. Allah yardımcıları olsun.Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz