Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu: “BAŞARILAR SİZİN, HATALARINIZ BENİMDİR”

,

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantıları Mehmet Yeloğlu Başkanlığı’nda Ak Parti Hatay İl Teşkilatı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

İlk olarak yürütme toplantısı parti binasında bulunan yürütme toplantı salonunda yapıldı. Buradaki programın ardından Başkan Mehmet Yeloğlu ve beraberindekiler yönetim kurulu toplantısına katıldı. Parti toplantı salonunda gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’nun yanı sıra, Ak Parti Kadın Kolları Hatay İl Başkanı Sara Gök, Parti İl Sekreteri Abdurrahman Cüneydioğlu, Parti İl Teşkilat Başkanı Şemsettin Günay ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İLÇE GEZİLERİMİZE KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞLAYACAĞIZ

Gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, “Sizler hata yapmaktan korkmadan cesaretle karar alın ve cesaretle uygulayın. Başarılar sizin, hatalarınız benimdir. Bizler böyle düşünürsek hata yapmaktan korkarak iş yapmamaktansa, hata yapılabiliriz bu durum gayet normaldir. Yönetim kurulumuzu oluştururken çok sayıda eleştiri aldık. Ben vicdanen huzurluyum, doğru bir şey yaptığımı düşünüyorum. Önemli olan iyi niyet diyerek yola çıkmaktır. İnşallah davamızı hep birlikte omuzlayacağız. İlçe gezilerimize en kısa süre içerisinde başlayacağız. İlçelerimizin eksik olan konularını belirleyerek, çalışmalarımızı bu yönde belirleyeceğiz. Bizler çalışacağız. Sefer bizden, zafer rabbimden inşallah.” dedi.

EKSİĞİMİZİ HEP BERABER GİDERECEĞİZ

Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu konuşmasının devamında, “Benim en ufak bir tereddüdüm olsaydı, il başkanı gibi bir ateşten gömleği giymezdim. Bize düşen görev sadece gerçekleri insanımıza ulaştırabilmek. Eksiğimiz var ise bu durum kendimizi anlatamayışımızdır. İnşallah o eksiğimizi de hep beraber gidereceğiz. Bu bilinçle çalışmalarımızı biraz daha yoğunlaştırıp ve hızlandırıp daha çok insana ulaşacağız. Zafer bizimdir inşallah. Yapılan toplantımızın ve alınan kararlarımızın hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz