Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ihtiyaç sahiplerinin umudu olan Karaağaç Sosyal Marketi ziyaret etti. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ihtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında gönül köprüsü oluşturan marketin sorumlusu Sevilay Yanık’tan bilgiler aldı. Çulha Markette alan el ile veren elin deşifre edilmeden yardımların büyük bir titizlikle yapıldığını ifade etti.

,

ÖNEMLİ BİR PROJE

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, sosyal marketin önemli bir sosyal sorumluluk projesi olduğuna dikkat çekerek, "Kardeşlik, dostluk ve paylaşma duygularını en iyi şekilde yaşayan ilçemizde, bu duyguları daha da pekiştirecek olan Karaağaç Sosyal Marketimiz, hem belediyemizin dost elini ihtiyaç sahibi vatandaşların omzunda hissettirecek, hem de veren el ile alan el arasında kimseyi incitmeden, rencide etmeden ve en önemlisi de teşhir etmeden köprü görevi üstlenecektir. Bizler göreve geldiğimiz günden beri yardımlarımızı büyük bir titizlikle, dile getirmeden gerçekleştiriyoruz. Bu markete yapılacak bağışları da aynı titizlikle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Halkımızın ve esnaflarımızın desteği bu marketi ayakta tutmak açısından çok önemli.. Evlerinizde kullanmadığınız, insanlara verilebilecek eşyalarınızı marketimize ulaştırın, bizler de ihtiyaç sahiplerine ulaştıralım" dedi.

Karaağaç Sosyal Market Sorumlusu Sevilay Yanık da,  sosyal markete iki haftada 100 başvuru yapıldığını belirterek, vatandaşların daha çok ayakkabı, kaban ve orta yaş kesimi için kıyafet talep ettiklerini vurgulayarak, gönüllü yardımseverlere destek çağrısı yaptı. (Haber Merkezi)

 
Kategoriler

hasiltogel.xyz