Antakya Belediyesi gönül belediyeciliği hizmeti çerçevesinde mobil çorba ikram aracı ile ücretsiz çorba dağıtım hizmetine devam ediyor.Mobil Çorba İkram Aracı her gün farklı noktalarda vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuyor. Antakya Belediyesi Çorba Evi tarafından hazırlanan sabah çorbası, çorba evinin yanı sıra mobil ikram aracı ile vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet sunuyor.

,

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre; “Mobil Çorba Aracımız her gün okul önlerinde, hastanelerde, çarşı bölgelerinde, semt pazarlarında, sanayi bölgelerinde, öğrencilerimize, hasta yakınlarımıza, esnafımıza ve dileyen tüm hemşerilerimize ücretsiz olarak ikramda bulunuyor.

Yürütülen hizmet kapsamında mobil çorba ikram aracımız son olarak Haraparası Mahallesi’nde, Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde ve Çuhadaroğlu İş Hanı önünde çorba ikramında bulundu.”

Vatandaşlar bu güzel hizmetten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkürlerini ilettiler. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz