Önceki gün akşam Ankara’da Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile karşı karşıya gelen HBB Kadın Basketbol Takımı, oynanan karşılaşma sonrasında ikinci kez elde ettiği Cumhurbaşkanlığı Kupası’nın kazanılmasından dolayı Hatay Valisi Erdal Ata tarafından bir kutlama mesajı yayınlandı.

,

Cumhurbaşkanlığı Kupası’nın kazanılması dolayısıyla HBB Kadın Basketbol Takımı’nı yayınladığı mesajla kutlayan Hatay Valisi Erdal Ata, HBB Bayan Basketbol Takımı’nın başarısının, bundan sonraki yıllar için beklentileri artırdığını ve başarı çıtasını oldukça yükseltmiş olduğunu belirtti.

Hatay Valisi Erdal Ata HBB Kadın Basketbol Takımının Şampiyonluğunu kutladı. Vali Ata mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Fenerbahçe Kadın Basketbol takımını 61- 47’lik bir skorla yenerek bu yıl 26’ncısı düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı ikinci kez müzesine götürme başarısını gösteren Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol takımını yürekten kutluyorum. Geçen yıl elde ettiği şampiyonluğu tekrar elde ederek ulaştığı başarının tesadüf olmadığını gösteren bu zafer; Hatay ilimizin tüm spor branşlarında başarıya ulaşması için her türlü desteği veren başta Hatay Büyükşehir Belediye Yönetimi olmak üzere Kadın Basketbol Takımı idarecileri, teknik ekibi, başarının asıl sahibi sporcuları ve daima takımının yanında olan taraftarlarına aittir.

Bu yıl ortaya koyduğu yüksek performans ve kazanma arzusu ile Şampiyonluğu sonuna kadar hak eden HBB Kadın Basketbol takımının başarısı, bundan sonraki yıllar için beklentileri artırmış ve başarı çıtasını oldukça yükseltmiştir. Kadın Basketbol Takımımızın başarısında pay sahibi olan herkesi ayrı ayrı tebrik eder, Kulüp Yönetimi, teknik ekibi, sporcusu ve taraftarını kutlar, başarılarının devamını dilerim.” (Haber Merkezi)
Kategoriler