Kaymakam Bülent Uygur“Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, ilçemiz Kamberli mahallesinde; vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarımızla bir araya geldi. Programa, Kaymakam Bülent Uygur askeri erkan, mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

,

 Kaymakam Bülent UYGUR, “Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Göreve başladığımız günden bugüne, ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlendik. İlçemizdeki 48 Mahallemize nasıl hizmet götürürüz diye çalışıyoruz. İlettiğiniz sorunların çözümünün takipçisi olacağım. ” dedi.

 Programın devamında muhtarlarımız ve vatandaşlarımız söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Bülent UYGUR’a ilettiler. Vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam Bülent UYGUR, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

 Vatandaşlar bu güzel ve anlamlı buluşmada, kendilerine yakın ilgi gösteren Kaymakam Bülent UYGUR’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz