DAVUT PETROL’DEN 15 İLÇEYE ÜCRETSİZ MOTORİN SERVİSİ

,

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyeti ile müşterilerine kaliteli petrol sunan Davut Petrol, Hatay’ın 15 İlçesi’nde faaliyet gösteren fabrika, işyerleri, balıkçı teknelerine ve inşaatlarda kullanılmak üzere motorin servisinin ücretsiz olarak yapılacağını duyurdu.

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde akaryakıt sektöründe kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Davut Petrol, şimdi de Hatay’ın 15 İlçesi’ne motorin servisinin ücretsiz olarak yapılacağını duyurdu.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama gerçekleştiren Davut Petrol İşletmecisi İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes, “İşletmemizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Hatay’ın 15 İlçesi’nde ve nerede olursa olsun faaliyet gösteren fabrika, işyerleri, balıkçı tekneleri ve inşaatlarına akaryakıt istasyonumuzdan alacağınız motorin akaryakıtını ücretsiz olarak servis yapmaya başladık. Amacımız kaliteli petrol ürünlerini müşterilerimize en güvenli şekilde sunmaktır.” dedi.(Murat MUTLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz