Antakya Belediyesi Meclisi Aday Adayı olan Ökeş Ömer Turkan, yaptığı açıklamada bu güne kadar hiçbir mevki makam için talebi olmadığını söyledi.

,

Antakya Belediyesinde, meclis üyeliğini layıkıyla yerine getirebilecek biri olduğunu ve genç yaşında verilen her görevi en güzel şekilde yaptığını ifade eden Türkan, şunları söyledi: “ 2004 yılından bu yana Ak partinin tüm kadrolarında görev aldım ve yılmadan hiçbir zaman bir mevki ve makam talebim olmadı. Bu zaman kadar hiç bir adaylığa başvuru da yapmadım. Benim davam devletin bekası deyip bayrağımızın dalgalanmasını ve Ümmetin selameti için hizmet etmekteyim. Türkiye Geleceğe Bakış Gençlik Derneği kurucu Başkanlığı yapmaya hazırlanıyorum. 8 pilot ilde çalışmalarımız hazır seçimden Sonra start vererek İllerde dernek ofislerimizi açacağız” dedi.

Hatay da teşkilat ve halk tarafından da büyük ilgi gören Ömer Türkan en son yapılan 1 saatlik canlı yayın programın da canlı olarak 5 bini aşkın insan yayın boyunca izleyip binden  fazlada destek yorumları yapıldı. Ankara’da bürokrasiyle de bir çok programlarda bir araya gelen Turkan, genç yaşta Hatay’da yetişen ve parlayan gençlere öncülük yapabilecek donanıma olduğu mesajını veriyor. (İ. NAZLI)
Kategoriler