ARNAVUTLUK’TAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜLER

,

Eurocup Türkey üyeleri, 16 ülkenin katılımıyla Arnavutluk’ta gerçekleştirilen Avrupa saç tasarım yarışmasında Türkiye 5 ayrı dalda 9 kupa ile en çok ödül alan ülke konumunda oldu.

16-17 Şubat tarihlerini arasında yapılan organizasyonda Eurocup Türkiye Başkanı Gökhan Hamarat, yönetim kurulu ve üyelerinin katılım gösterdiği Eurocup saç tasarımı yarışmasında Türkiye tüm rakiplerini geride bırakarak büyük başarı elde etti. Eurocup Türkiye Başkanı Gökhan Hamarat yapılan yarışmalarda emeği geçen tüm ekibini kutladı.

TÜRK EKİBİ BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Arnavutluk’ta yapılan yarışmalarda 5 ayrı dalda 9 kupa kazanan Türkiye ekibi bu mutluluğunu meslektaşlarıyla paylaşırken ödül gecesinde podyuma Türk bayrakları ve kupalarla çıkarak gururla boy gösterdi. Arnavutluk’ta büyük başarılara imza atan Euro cup Fiam Genel Başkanı Gökhan Hamarat, Genel başkan yardımcısı Osman Balcı, Türkiye Erkek kuaförleri sorumlusu Erkan Engin, Yönetim kurulu üyesi Ahmet Veysel Yırtıcı ve üyelerin katıldığı yarışmalarda final gecesi sahneye çıkan Türk ekibi büyük alkış aldı.

İTALYA’YA HAZIRLANACAKLAR

Arnavutluk’taki organizasyonda beş kategoride Türk ekibinden Yusuf Aydın tasarım ödülü, Hatice Özkan (bride) birincilik, Selçuk Karmaca (oldsch) 3’üncülük, Abdullah Yücedağ (rzrfd) üçüncülük, Mehmet Bozkurt (frestyl) üçüncülük elde etti. Bu arada Türk ekibi ayrıca Ülke Showlarında 2’incilik, diğer dallarda 3’üncülük, ve tasarım ödülleri aldı.

Eurocup Türkiye Başkanı Gökhan Hamarat, 16 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen ödül gecesinde yaptığı konuşmasında Türk barağının göndere çektikleri Arnavutluk’taki başarıları daha ileriye götürmek için çaba harcayacaklarını belirterek “Önümüzdeki Nisan ayında İtalya’da gerçekleştirilecek olan yarışmaya daha iyi hazırlanıyoruz” dedi. (Haber merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz