Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği (TSYD) Hatay İl Temsilcisi Mehmet Ali Solak, Antakya Atatürk Stadyumu basın tribününde yaşanan sıkıntılarla ilgili girişimi olumlu sonuçlandı.

,

Kapalı tribünde yer alan basın tribününe zaman zaman vatandaşların oturması üzerine çıkan tartışmaların önüne geçmek amacıyla TSYD Hatay Temsilcisi Mehmet Ali Solak’ın önerisine sıcak bakan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz’ün acil çözümü spor basını tarafından takdirle karşılandı.

Basın tribünü ve basın odasında rahat çalışma ortamı sağlayıp, yağışlı havalarda basın mensuplarının yağmurdan koruyacak tribünler sağlandığını da ifade eden Solak, çözüm ortağı oldukları her alanda birlikte çalışmanın başarıyı getireceğini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Hatay İl Müdürü M. Cemil Şensöz’ün, spor muhabirlerinin haber alma noktasında kolaylaştırıcı çalışmalarına teşekkür eden TSYD Hatay Temsilcisi Mehmet Ali Solak, “Her sezonda olduğu gibi tüm spor branşlarında yanımızda olup, olası sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz ve ekibine, HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ramadan Sever’e ve basın dostu İbrahim Arıkan’a teşekkür ederiz” dedi. (Haber Merkezi)

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz