TISİAD BAŞKANI KILIÇ’TAN ATSO’YA ZİYARET

,

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç, LimakPort İskenderun Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünlü ve beraberindeki heyet Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ve Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak’ı ATSO Hizmet Binası’nda ziyaret etti.

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç, LimakPort İskenderun Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünlü ve beraberindeki heyeti ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve ATSO Meclis Başkan Selahattin Eskiocak karşıladı. Başkanlık makamında bulunan toplantı odasında bir araya gelen TISİAD Başkanı Nevaf Kılıç, LimakPort İskenderun Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünlü ve beraberindeki heyet karşılıklı olarak bölge ekonomisi üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç, LimakPort İskenderun Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ünlü ve beraberindeki heyetin ziyaret etmesinden dolayı memnun olduğunu belirten ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı heyete teşekkür etti. (Zafer İNLİ)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz