Hatay'ı Spor Toto 2.lig Kırımızı grupta temsil eden Hatayspor’un dinlenme ve antrenman tesis onarımının %85’i sona erdi.

,

Daha önce, çürüyen borular, küf kokan odalar ve birçok sorun ile dile gelen Hatayspor tesislerinin eski halinden eser yok. Hatay Büyükşehir Belediye başkan vekili ve Hatayspor Kulübü başkanı Serdar Güven, basın mensupları ile onarımı biten tesisleri gezdi. Spor salonu, masaj salonu, soyunma odaları, dinlenme odaları ve sosyal aktivite alanları ile pırıl pırıl bir görüntü veren tesisler, futbolcuları da oldukça memnun ettiği gözlendi. Daha önceki durumuna göre tesislerin 10 kat değişim gösterdiğini ifade eden futbolcular, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor Kulübü başkanı Serdar Güven ve yöneticilere teşekkürlerini sundular.

Tesis onarımının peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesi ile devam edeceğini söyleyen Hatay Büyükşehir Belediye başkan vekili ve Hatayspor Kulübü başkanı Serdar Güven, Hatay’ın adını taşıyan Hatayspor’a yakışır bir tesis yapacaklarını ifade etti. (İ.Nazlı)   
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz