Antakya’da Erasmus+ KA102 Programına teklif hazırlama eğitimi tamamlandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2019 yılı için belirlediği “Geleceğim, Mesleğim” teması kapsamında, Hatay’da mesleki eğitime yönelik gerçekleştirilecek faaliyetlere ilişkin Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ajansımız arasında imzalanan protokole ilişkin faaliyetlere devam ediliyor.

,

Bu çerçevede, 06-07 Kasım 2019 Tarihlerinde Antakya Öğretmenevi’nde, Antakya Altınözü, Yayladağ, Samandağ, Defne, Reyhanlı, Kumlu, Hassa ve Kırıkhan ilçelerinden bulunan mesleki eğitim liselerinin öğretmenlerine yönelik, “Erasmus+ KA102 Programına Teklif Hazırlama Eğitimi” düzenlendi.

Hatay Valiliği AB, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezinden Cihangir Girişken tarafından verilen eğitimlerin ardından sertifika töreni gerçekleştirildi

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Yıldız’ın konuşmalarının ardından kursiyerlere sertifikalarının verilmesiyle tören sona erdi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz