Hatay’ın İskenderun hizmet veren taksiler, taksi durakları ve şehirlerarası toplu taşıma araçları covid-19 salgınına karşı önlem denetimlerinin yapıldığı bildirildi.

,

Tüm dünyada pandemi haline gelen coronavirüs covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, toplumun tüm kesimlerine hizmet veren alanlarda alınan önlemler sürdürülüyor. Türkiye’de kısıtlamalı normalleşme süreci çerçevesinde İçişleri Bakanlığı genelgesi gereği "Taksiler-Şehir içi ve Şehirlerarası Toplu Taşıma Araçlarını Denetleme Komisyonu" İskenderun’da da denetimlerini yapıyor.

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, komisyon tarafından ilçede hizmet veren ticari taksiler, taksi durakları ve şehirlerarası toplu taşıma araçlarının virüs salgınına karşı alınan önlemlere uygunluğunun denetiminin yapıldığını söyledi. 

Oda Başkanı Akın, Komisyonun kent içerisindeki taksi durakları ile taksicilerin aldığı covid-19 salgını önlemleri denetiminden geçenlerin hizmetlerine devam edebildiklerini kaydetti. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz