Spor Toto 3. Lig 1. Grubunda mücadele eden Erzin Belediye Spor'un deplasmanda Çanakkale Dardanel, Erzin ilçe stadında Yeni Altındağ Belediye Spor'u yenmesinin ardından Karadeniz deplasmanında da OF Spor karşısında kazanılan üç puan bölgemizde sevinç yarattı.

,

Göreve geldiği günden bu yana Erzin Belediye Spor'un başarısı için yoğun çalışma içerisine giren, ve taraftarların gönlünde taht kuran bölgemizin sevilen spor adamlarından Teknik Direktör Ergün Aytekin'in başarısı konuşuluyor.

Teknik Direktör Ergün Aytekin'in himayesindeki Erzin Belediye Spor, son üç haftada 9 puan kazanarak ligin dibinde can çekişirken, 18 ile puan cetvelinin 12. sırasına yükseldi.

Karadeniz deplasmanında Of Spor karşısında alınan galibiyetin ardından kısa açıklamada bulunan Erzin Belediye Spor'un Teknik Direktörü Ergün Aytekin, " Geldiğimiz günden bu yana şansız bir şekilde puanla kaybettik. Takımımız rakiplerimize oranla iyi futbol sergilemektedir. Özellikle son dakikalarda yediğimiz gollerle canımız çok yandı. Genç ve çok koşan bir kadroya sahibiz. Son haftalarda alınan galibiyetlerin tesadüfü olmadığını gelecek haftalarda görecekler. Camiamızın desteğiyle Erzin Belediye Spor önümüzdeki haftalarda daha iyi yerlerde olacaktır" dedi.(Haber Merkezi)




Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz