KIRIKHAN’DA Belediye ile Oto Galericiler arasında, Oto galericiler Sitesi’nin ana sözleşmesi imzalandı. Belediyede gerçekleşen imza törenine Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz,  Otogalericiler Dernek Başkanı Sait Buğa ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

,

Ana sözleşmeyi imzalayan Kırıkhan belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “Yeni Oto Galericiler Sitemiz ile ilgili daha önce imzaladığımız ön sözleşmenin ardından resmi prosüdürler yerine getirilerek ana sözleşmemizi de imzaladık. Hepimizin de bildiği üzere Yeni Oto Galericiler Sitemizin temelini söz verdiğimiz gibi geçtiğimiz ay ortalarında attık. İnşaat çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Hedefimiz en kısa süre içerisinde Yeni Oto Galericiler Sitemizi Galerici esnaflarımızın hizmetine sunmaktır. İmzaladığımız sözleşme İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Kendilerine öncülük eden Kırıkhan belediye Başkanı Yavuz’a teşekkür eden Oto Galericiler Derneği Başkanı Sait Buğa’da, “Yeni Oto Galericiler sitemizin temelini geçtiğimiz ay ortasında atmıştık. Yeni Oto Galericiler sitemizin bu aşamaya gelmesinde bizlere öncülük edip, yol gösterip destek olan Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz’a teşekkür ederim.” dedi. (Zafer İNLİ)

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz