Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir vatandaşın cep telefonuyla tesadüfen kaydettiği görüntüler, duygu sömürücülüğüyle vatandaşlardan para dilenen bir kişinin gerçek yüzünü gözler önüne serdi.

,

İskenderun’da Cadde ve sokakları mesken tutan, vatandaşlara kendini acındırarak dilenenlerin sayısı her geçen gün artarken, kaydedilen bu görüntü ise görenleri hayrete düşürecek.

Muhtemelen şehir dışından İskenderun’a geldiği düşünülen duygu sömürücüsü çocuğuyla birlikte tekerlekli sandalyede gün boyu dilenip mesaisini bitiriyor. Tekerlekli sandalyeli duygu sömürücüsü özel aracını park ettiği yere geliyor.

Buraya kadar tam bir engelli ve tekerlekli sandalyeli olan duygu sömürücüsü, aracının arka bagajının yanına kadar geldikten sonra, sağa-sola baktıktan sonra sapa sağlam bir insan haline dönüşüyor.

Duygu sömürücülük yaptığı tekerlekli sandalyeyi parçalara ayırarak aracının arka bagajına yerleştirdikten sonra yanındaki çocukla birlikte parkta oturan muhtemelen yakınlarının yanına gidiyor. (Hüseyin BAYRAKTAR)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz