31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında mazbatasını alarak göreve başlayan Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın’a, Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Ali Yanmaz, MHP Yayladağı İlçe Başkanı Celal Atmaca, Ak Parti Hatay İl Teşkilatı ve Ak Parti Hatay Milletvekilleri H. Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik tebrik ziyaretinde bulundular.

,

BAŞKAN SAYIN’A AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN TEBRİK ZİYARETİ

31 Mart’ta Yayladağı İlçesi’nde gerçekleştirilen seçimleri kazanarak göreve başlayan Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Önceki gün Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Ali Yanmaz ve beraberinde bulunan Ak Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik tarafından Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın’a belediye hizmet binasında ziyaret gerçekleştirildi.

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: BAŞARILAR DİLİYORUZ

Yapılan ziyarette birer konuşma gerçekleştiren Ak Parti Hatay Milletvekilleri, “Yayladağı İlçemiz yerel seçimlerde son sözünü söylemiştir. Halkımız istikrar konusunda bir kez daha Cumhur İttifakı Adayına hizmete devam demiştir. Bu vesileyle ayrıca Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayına Hatay’da birinci ilçe konumuna gelerek destek vermiştir. Ayrıca başarılı bir seçim kampanyası dönemi geçirmenizden dolayı da sizleri kutluyoruz. Yayladağı halkımıza bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, belediye başkanlığı görevinizde başarılar diliyoruz.” dediler.

BAŞKAN SAYIN, AK PARTİ HEYETİ’NE TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Hatay İl Teşkilatı ve Ak Parti Hatay Milletvekillerinin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın ise yaptığı konuşmada, “Yayladağı İlçemizde çok şükür yerel seçimleri huzur içerisinde geride bıraktık. Yayladağlı vatandaşlarımız hizmet yolunda tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanmıştır. Netice itibariyle seçimleri kazanarak, ilçe insanımıza gönül belediyeciliği kapsamında hizmetlerimize başlayacağız. Gerek şahsıma, gerekse ilçemiz adına gerçekleştirmiş olduğunuz bu anlamlı ziyaretten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Yapılan ziyaretin ardından Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın tarafından kent merkezinde gerçekleştirilen Muhtarlar Buluşması toplantısında katılan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Ali Yanmaz ve Ak Parti Hatay Milletvekilleri burada Yayladağı İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler. Gerçekleştirilen Muhtarlar Buluşması toplantısında bir araya gelerek muhtarlara yönelik bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Hatay Milletvekilleri, yerel seçimler sonrasında seçilme başarısı gösteren ve göreve başlayan muhtarları tebrik ettiler. (Murat MUTLU)
Kategoriler

hasiltogel.xyz