Hatay ve Altınözü siyasetine damga vuran isimlerden Rezzuk Ayoğlu’nun ismi Altınözü Belediye Başkanlığı için geçiyor. Aileden siyasetçi olan, Hatay ve Altınözü’nün köklü ailelerinin mensubu olan Rezzuk Ayoğlu, şuan AK Parti Hatay Büyükşehir Meclis Üyeliği görevini yürütüyor. Bu günlerde adı sık sık Altınözü Belediye Başkanlığı için geçen Rezzuk Ayoğlu, adaylık konusunda sessizliğini korusa da; Altınözü halkı Rezzuk Ayoğlu ismine sıcak bakıyor.

,

Altınözü’nün her mahallesinde sayılan ve sevilen biri olan Ayoğlu, toplumun her kesimi tarafından da kabul gördüğü gözlendi. Siyaset çizgisinin yanı sıra iş adamlığı sıfatı da olan Ayoğlu,  bugüne kadar aldığı her görevi başarıyla yerine getirdiği ve bundan dolayı Altınözü Belediye başkanlığını en iyi yapacak biri olduğu yorumu yapılıyor.

Altınözü’nün hemen hemen her mahallesinden her fırsatta halkla kucaklaşan ve gerek iyi günde  gerekse kötü günde vatandaşın yanında saf alan Ayoğlu, bugüne kadar temsil ettiği Altınözü ilçesine en iyi hizmetlerin gelmesi için büyük emekler harcadığı biliniyor.

Altınözü Belediye başkanlığı için aday olması beklenen Ayoğlu’na, başvuru yapması konusunda vatandaşın baskı yaptığı da edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.

Mevcut belediye başkanlarının adaylık başvurusu yapamayacağı, onların AK Parti genel merkezi tarafından değerlendirmeye alınacağı ve uygun görülürse tekrar aday gösterileceği kamuoyu tarafından biliyor. Kendilerine en iyi hizmeti yapabilecek isimleri genel merkeze ileten ve bu konuda kamuoyu oluşturan Altınözü halkı, Rezzuk Ayoğlu ismi üzerine ısrarcı olduğu gözlendi.(İ.NAZLI)
Kategoriler