AKP Antakya Belediyesi Başkan Aday Adayı Kudret Özbakış ve beraberindeki heyet  MHP Defne Teşkilatına Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu.

,

AKP Antakya Belediyesi Başkan Aday Adayı Kudret Özbakış, “Milliyetçi Hareket Partisinin Defne ilçesindeki yeni yönetimine başarılar diliyorum. MHP Hatay İl Teşkilatının Cumhur ittifakının başarılı olması için yapmış göstermiş oldukları özveriden dolayı Ferit Başkan’ın huzurunda tüm MHP Hatay İl Teşkilatına şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Ferit Kaplan Bey ile uzun süredir tanışıyoruz bu yeni görevinde Başkan KAPLAN’IN başarılara imza atacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan, Kudret Özbakış ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Kaplan “Antakya’mızın sevilen esnaflarından Kudret Özbakış Beyefendiye çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz, ayrıca Cumhur İttifakını hürmeten bizleri ziyaret ettikleri için kendilerine şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımızı sunuyoruz. MHP Defne Teşkilatı olarak Genel Merkezimizin ve İl Başkanımız Murat Adal Beyefendinin emrindeyiz” dedi. (Haber Merkezi)

 
Kategoriler

hasiltogel.xyz