62 Muhtar Ve 250 Bin Yörük Türkmen Akraba, Şaban Doğru İçin İmza Verdi…

,

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde, Antakya Belediye başkan adayı adayı olan Şaban Doğru’ya destekler her geçen gün çığ gibi büyüyor. Gerek sivil toplum kuruluşu temsilcisi, gerek iş adamı, gerek se siyasetçi olarak her zaman halkın içinde yer alan Şaban Doğru için, imza toplayan 62 mahalle muhtarı ve 250 bin Yörük Türkmen akraba toplulukları, bu imzaları AK Parti genel merkezine ulaştırdı.

İmzalı mühürlü yazılan dilekçelerde, Antakya Belediye başkan aday adayı Şaban Doğru’nun dürüstlüğü, güvenirliliği, çalışkanlığı, AK Parti davasına ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sadakatinin tartışılmaz olduğuna vurgu yapan muhtar ve Türkmen ve Yörükler topluluğu dernekleri, Antakya Belediye başkan adaylığı için “DOĞRU”nun doğru bir karar olacağını ifade ettiler.

Toplumun her kesimi tarafından kabul gören Şaban Doğru’yu, Antakya Belediye başkan adayı olarak görmek istediklerini söyleyen topluluk başkanları ve muhtarlar, ancak Doğru ile uyumlu çalışabileceklerini dile getirdiler.

Antakya’da taşımacılık sektöründe aktif rol alan ve büyüyen bir firmanın sahibi olan Doğru, bu yönüyle de esnafa ve halka yakınlığı tanınıyor. İşin ehli olan ve üstlendiği her görevi layıkıyla yerine getiren Antakya Belediye başkan aday adayı Şaban Doğru, esnafın takdirini kazanmış durumda.

Kendine özgü bir siyasi çizgi ile halkı kucaklayan Şaban Doğru’nun Antakya Belediye başkan adaylığına, kesin gözüyle bakılıyor. (İ.NAZLI)
Kategoriler