İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hürriyet İlk Öğretim Okulu tarafından düzenlenen geçmişten günümüze "kültür ve miras" adlı serginin açılışını okul Müdürü İmadettin Oğuz, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Tuncer ile birlikte gerçekleştirdi.

,

Sergi sonrası öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Seyfi Dingil, öğrencilerle sohbet ederek tek tek fotoğraf çektirdi.

ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ

Öğrencilere başarı dileklerini ileten Başkan Seyfi Dingil,” Hürriyet İlk Öğretim Okulunda gerçekleştirdiğimiz sergi açılışı sonrasında öğrencilerimiz ile bir araya geldik. Öğrencilerimizin şahsımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyor, her zaman eğitime destek olmaya devam edeceğimizi belirtiyoruz”dedi.

EĞİTİME TAM DESTEK VERİYORUZ

Belediye Başkan Seyfi Dingil,”Fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ederek, etkinliklere katılıyoruz. Bu ziyaretlerimizde okullarımızın eksikliklerini yerinde görüyor, sorunlarını dinliyor ve elimizden geldiği kadar çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Tüm bunları yaparken öğrencilerimize zaman ayırmak, onları tanımak en güzel olanı. Okullarımıza olan ziyaretlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)
Kategoriler