Antakya Bahçeşehir Koleji Öğrencileri Antakya’da çelik boru sektöründe faaliyet göçsteren ve yaptığı yatırımlarla Hatay ekonomisine katkıda bulunan başarılı firmalardan Hatboru Çelik Boru işletmesini ziyaret ettiler.

,

Hatay’da çelik boru üretimi konusunda faaliyet gösteren başarılı firmalardan olan Hatboru Çelik Boru İşletmesi’ne Antakya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Sefer Kaplan ve öğrenciler tarafından bir ziyaret gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyarette Hatboru Çelik Boru Yurtiçi Satış Müdürü Sezai Tatar öğrencilere üretim tesislerini gezdirerek detaylı bilgiler verdi. Yapılan ziyarette öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplandıran Hatboru Çelik Boru Yurtiçi Satış Müdürü Sezai Tatar, Antakya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Sefer Kaplan ve öğrencilerin yaptıkları ziyaretten memnun olduklarını belirttiler.

Yapılan ziyaret sonrasında Hatboru Çelik Boru Yurtiçi Satış Müdürü Sezai Tatar tarafından Antakya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Sefer Kaplan ve öğrencilere Hatboru firmasının bilgilerini içeren broşür tanıtım kitapçığı ve hediyeler takdim edildi. (M. MUTLU)
Kategoriler