HİZMETİNİZDE…

,

Hatay’ın yeni nesil kafe kültürünü başlatan North Star Hookah Kafe sahibi Süleyman Koçak Kafe hizmetlerini ve kişisel geçmişini anlattı. Hedeflerinden ve kafenin kuruluş sürecinden bahseden Koçak birçok önemli açıklamalarda bulundu.

NORTH STAR HOOKAH KAFE’Yİ NASIL ÇALIŞIR?

Tekrardan Hoş geldiniz arkadaşlar adım Süleyman Koçak 1996 yılından şimdiye kadar Koçak Kardeşler Mobilya İmalat ve mağazasının sahibiyim 1996 yılından şimdiye kadar Koçak Kardeşler İmalat ve  mağazayı tek başıma işletmekteyim. North Star Hookah kafeyi ise 1 yıldan itibaren profesyonel kadromuzla birlikte Hatay halkına hizmet ediyoruz.

NORTH STAR HOOKAH KAFE OLARAK HEDEFİNİZ NEDİR?

North Star Hookah Kafe olarak tüm Hatay'a hitap etmek istiyoruz Aslında adımız Kuzey Yıldızı fakat biz Hatay'ın Yıldızı olmayı hedefliyoruz.

SÜLEYMAN KOÇAK EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ NELERDİR?

Ülkemizde yaşanan korona virüs salgınından tamamen kurtulduktan sonra Hatay halkına hitap edeceğiz North Star Hookah Kafemizde ortamımız da tüm hemşerilerimize bekliyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesinin Hatay'a kazandırdığı Expo 2021 ile birlikte Hatay'ın Parlayan Yıldızı olacağız.

NORTH STAR HOOKAH KAFE VE HİZMETLERİ HAKKINDA KISACA BİLGİ ALABİLİRMİYİZ?

Yaklaşık bir yıldan bu yana North Star Hookah kafenin geçmişi var. North Star Hookah kafeden önce Koçak Kardeşler Mobilya işletmesinin sahibiyim. Şehir ve iş hayatının yoğunluğundan sıkılanlar gençler, orta yaşlılar ve orta yaşının üstünde olanlar yani her yaş grubuna hitap eden Kafemize hafta sonunu değerlendirmek için alternatif olarak North Star Hookah kafeyi tercih ediyorlar. Evet dediğim gibi biz normalde Kuzey'in Yıldızıyız fakat Hataylı hemşerilerimiz bizi Hatay'ın Yıldızı olarak görüyor ve bizi tercih ediyor. North Star Hookah Kafemizde her sabah serpme kahvaltımız mevcut.  North Star Hookah kafemizle her türlü sıcak, soğuk içecek,  tatlı ve yemek türlerinde Hatay halkına hitap ediyoruz. Ayrıca alkollü alkolsüz içecek fastfood ürünleri ile dünya mutfağına ait ürünler ile Hatay halkına hizmet ediyoruz.  Hatay halkıda bizim müşteri ye yaklaşımımızı, ilgimizi ve hizmetimizi çok beğeniyor. Hataylı hemşerilerimize teşekkür ederiz ve kafemize bekleriz.

HATAY’DAKİ KAFELER ARASINDA VATANDAŞLAR SİZİ NEDEN TERCİH ETMELİ?

North Star Hookah Kafe özel davetler doğum günü partileri özel toplantılar iş yemekleri için profesyonel kadrosuyla büyük kapasiteye sahip. Yani davetler kokteyller ve toplantılar için her türlü hizmeti sağlayacak şekilde düzenlenmiş. Ayrıca North Star Hookah kafede çocuklara özel korunaklı özel oyun alanı mevcut.  Ayrıca North Star Hookah kafede her türlü yaşa hitap edecek şekilde canlı müzik alanı mevcut. İnsanların incinmeden kaliteli bir hizmetle güler yüzlü bir şekilde North Star Hookah kafeden ayrılmasını istiyorum.  En başta ekonomik olarak insanları sıkmayacağız, insanlar geldiği zaman canlı müziğin içtiği çayın içtiği kahvenin aldığı hizmetin en kalitelisini North Star Hookah kafede almasını istiyorum. Fiziksel koşullarımız bizi diğerlerinden ayıran en önemli etken geniş bir otoparkımız var Fiziksel koşullar ise mekanın ferahlığı kafenin belli bir bölümünün panoramik camlı olması yazın özellikle herkes terası tercih ediyor. Ayrıca iki büyük balkonumuz mevcut. Belli bir canlı müzik alanımız var ayrıca nargile bölümümüzde mevcut. İnsanlar müzik dinlemek istemiyorum Sadece kafamı dinleyeceğim derlerse de ayrı bir alanımız mevcut.

HABER MERKEZİ
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz