Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ı, 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve beraberindeki heyet ziyaret etti.

,

Gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve daire müdürleri ev sahipliği yaparken 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Yayman, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Kadın Kolları İl Başkanı Sara Gök, Gençlik Kolları İl Başkanı Şaban Kurt katıldı.

Ziyarette Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, eski Bakan ve Kars Milletvekili  Ahmet Arslan’a el emeği ile yapılan bir Ney enstrümanı hediye ederken, Arslan’da Başkan Yılmaz’a imza kalemi hediye ederek, attığı her imzanın hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Karşılıklı sohbet eşliğinde gerçekleştirilen ziyaretin sonunda heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ziyaret hakkında şahsi sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunarak “Hatay Antakya Belediye Başkanımız Sn. İzzettin Yılmaz’ı ziyaret ederek; başarı dileklerimizi ilettik. Antakya, Milletvekillerimiz, teşkilatımız ve Başkanımız’ın tecrübesi, uyumu ve gayreti ile daha güzel hizmetler alacak.” sözlerine yer verdi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz